Superliga 2014, grupa valorica 1-4
LocEchipaMVEIP
1.STEB00000
2.CSMO00000
3.DINB00000
4.STUB00000
vezi toate rezultatele ...
Superliga 2014, grupa valorica 5-8
LocEchipaMVEIP
1.CRIO00000
2.POLC00000
3.RAPB00000
4.AMEA00000
vezi toate rezultatele ...
Clasament Superliga 2014
LocEchipaMVEIP
1.CSMO14131040
2.STEB14101331
3.STUB14101331
4.DINB1491428
5.CRIO1450915
6.AMEA14401012
7.RAPB1430119
8.POLC1400140
vezi toate rezultatele ...

newsletter

Daca doriti sa primiti newsletter-ul Federatiei Romane de Polo, introduceti mai jos o adresa valida de email...

Servicii de email marketing, trimitere newsletter

mai scriu despre noi...

www.h2opolo.ro concediaza-ti-seful.rovalentinbosioc.comchinezu.eu www.mariusmatache.rovlad.dulea.rowww.hoinaru.ro tomanicolau.rowww.sport.adizabava.rowww.sportlocal.ro www.adevarul.rowww.prosport.rowww.sportrevolution.rowww.topsport.ro

social media

FR POLO YouTube Channel

Canalul YouTube al F.R. Polo
http://www.youtube.com/user/romaniawaterpolo

ultimele evenimente

vezi mai mult »

documente utile

» Regulament FINA 2013 - 2017

» Calendar competitional 2014

» Regulamentul jocului de polo

mini website

» FINA Olympic Games Qualification Tournament 2008

» Romanian Cup BRD 2009 (LEN)

» FINA Men's World Cup 2010

Apa Nova Bucuresti Cinema City EximBank Romania Rompetrol
Brenntag Dial Telecom Hotel Howard Johnson Bucuresti Mikasa Municipiul Bucuresti - Primaria Sector 1 RxAtelier
SPEEDO Televiziunea Romana Televiziunea Romana DIGI Sport